Menu Zamknij

17 stycznia 1988 r., podczas VII Konferencji Służb Krajowych w Lesznie powstała Intergrupa Galicyjska skupiająca wszystkie krakowskie grupy AA oraz grupy AA na południu Polski – z Tarnowa, Przemyśla, Nowego Targu, Oświęcimia, Bielska Białej i małej wsi Humniska k/Sanoka.

Od 1 do 3 lipca 1994 r. na terenie AWF w Krakowie odbył się V Kongres AA w Polsce z udziałem wielu Grup AA z całego świata, podczas którego przyjęto nowy Statut Wspólnoty AA w Polsce. Wprowadzał on strukturę służb krajowych AA podzielonych na Intergrupy, zasady wyboru delegatów, regulował sprawy Intergrup i podkreślał, że to grupy stanowią najważniejszy podmiot we wspólnocie AA. Służba Krajowa zobowiązała Radę Powierników (zwaną „Siódemką”) do nadania osobowości prawnej, zorganizowania profesjonalnego biura AA, ustaliła zasady realizacji VII Tradycji – samofinansowania się i wybrała nową Radę Powierników.

To nie jest oficjalna strona AA. Strona INTERGRUPY MAŁOPOLSKA powstała aby nieść posłanie alkoholikom, którzy wciąż jeszcze cierpią. Jedyne oficjalne stanowisko AA znajdziesz na oficjalnej polskiej stronie www.aa.org.pl oraz w oficjalnej literaturze, ulotkach i materiałach AA.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniem problemu z uzależnieniem od alkoholu.

MITYNGI   |   INFOLINIE AA   |  KONTAKT